Nagrody w naszej drużynie !

W dniu 17 grudnia uczestniczyliśmy w oficjalnym już zakończeniu minionego roku, jest to już nasza tradycja i co roku spotykamy się z zawodnikami i ich rodzicami tuż przed świętami Bożego Narodzenia i nowym rokiem, tak aby podsumować mijający już czas i wręczyć nagrody za przykładną postawę, zaangażowanie i rozwój !

W kategorii reprezentant rocznika 2004/2005 wybrany został Krzysiek Kijo, bramkarz. Otrzymał od Prezesa i trenerów nagordę w postaci statuetki i skromną literaturę. Krzyśkowi zdecydowanie gratulujemy, nagroda z pewnością się należała, trud, zaangażowanie, obowiązkowość i ciężka praca jest widoczna u niego na każdych zajęciach, a frekwencja w skali całego roku wyniosła 92 %. To nie koniec, a dopiero początek wyzwań, powodzenia !

W kategorii wybitny reprezentant klubu, a osoby, która jest wyłaniana spośród wszystkich zawodników z każdego rocznika naszej szkółki, został Julek Kucicki, gratulujemy ! Julek do naszego rocznika dołączył latem, mimo obaw i niepewności związanych z grą o rok starszymi kolegami, od początku było widać że sobie poradzi, z pewnością pomógł mu nieustępliwy charakter i wielkie zaangażowanie, które mamy nadzieje będzie cały czas rozkwitało i tylko pomagało przezwyciężać wiele przeszkód, które po drodze się pojawiają, będzie tez wartością dodatnią w sportowych poczynaniach i sukcesach.
Warto podkreślić, że rozwój zawodnika, podnoszenie umiejętności i osiąganie sukcesów najpierw wychodzi od samego zawodnika, od początku sierpnia do początku grudnia Julek nie opuścił żadnych zajęć treningowych, ani meczy. Trenujemy 4 x w tygodniu, 5 jednostka jest mecz, tak wiec widać, że i w przypadku Krzyśka i Julka składnikiem osiąganych sukcesów tych małych i trochę później tych większych jest zaangażowanie, ambicja, a przede wszystkim serce włożone w to co robią.

Aby nie przesadzić z pochwałami, motywujemy do jeszcze cięższej pracy i za rok spotykamy się z lepszymi zawodnikami !