Zwycięstwo w Garwolinie

Tym razem przyszło nam się zmierzyć z drużyną Wilgi Garwolin, mecz nietypowo rozegraliśmy we wtorek o 19:30.

Od samego początku spotkania gospodarze stosowali wysoki pressing i agresywność w swoich poczynaniach, utrudniając nam wyprowadzanie piłki. Pierwsza połowa dosyć wyrównana zakończona bezbramkowym remisem.

Początek drugiej połowy był bardzo podobny do pierwszej , z tym że nasza druzyna coraz częściej dochodziła do głosu. Staraliśmy się w środkowej strefie grać na 1 kontakt przez co udawało nam się wychodzić spod pressingu gospodarzy.

Niespodziewanie gospodarze zdobywają bramkę, według nas wcześniej faulowany był nasz bramkarz przy wyjściu do dośrodkowania, w zamieszaniu piłka nieznacznie przekroczyła linię bramkową i sędzia uznał bramkę.

W kilka minut zdobywamy 3 bramki wygrywamy ten mecz.