Zwycięstwo z Osieckiem

W minioną sobotę mierzyliśmy się z drużyną GKS Osieck, przede wszystkim chcieliśmy się skoncentrować na własnej grze i unikać zamieszania i chaosu, które w meczach z Osieckiem są na porządku dziennym szczególnie w meczach w Osiecku.
Od początku kontrolowaliśmy to spotkanie, zdobyta bramka uspokoiła a zarazem upewniła nas że idziemy w dobrą stronę. Do przerwy wygrywaliśmy 3:0, druga połowa to kilka sytuacji których nie wykorzystujemy trochę pecha, trochę brak szczęścia ale mimo wszystko dobrze, że w tym meczu z łatwością dochodziliśmy do sytuacji. Obraz psuje tylko stracona bramka pod koniec, której nie powinniśmy stracić.
wygrywamy 4:1, staramy się dostrzegać swoje błędy, eliminować je i rozumieć grę. Bez tego ciężko jest podnosić swój poziom. Z niecierpliwością czekamy na 2 ostatnie mecze ligowe w tym sezonie !