Zwycięstwo z Okęciem !

Mecz który rozgrywaliśmy w minioną niedzielę na stadionie Okęcia to mecz przede wszystkim rozgrywany w ciężkich warunkach, grząskie boisko z pewnością nie ułatwiało zadania, ale z perspektywy całego meczu poradziliśmy sobie dobrze.

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana z szansami dla jednej jak i drugiej drużyny, z biegiem czasu osiągaliśmy przewagę, którą udokumentowaliśmy uderzeniem z dystansu i bramką dla naszej drużyny. Na drugą połowę wychodzimy z takim samym nastawieniem, a wiec pełna koncentracja na własnych założeniach, które realizowaliśmy naprawdę na przyzwoitym poziomie.
Niedługo zdobywamy drugą bramkę, a za chwilę trzecią, które zarazem uspokoiły mecz jak i dodały nam pewności siebie.

Bramki Bartek, Kuba, Julek as. Kuba N.

Powiązana galeria: