DODATKOWE TRENINGI INDYWIDUALNE

Wprowadzamy w Klubie dodatkową metodę przygotowawczą jaką są dodatkowe treningi indywidualne. Omawiane już były Państwu treningi dodatkowe dla zawodników wyróżniających się z roczników. Wyróżniający się zawodnik i jego rodzic będzie poinformowany o wyborze i zaproszony na dodatkowe treningi. Zajęcia będą odbywały się w grupie 3-5 zawodników z grup. 2003,2004,2005. Treningi będą trwały 60 min,a ich przewidywana długość to ok. miesiąca, po tym czasie wybierani będą następni wyróżniający się, Jest to FORMA BEZPŁATNA.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zaś Dodatkowe treningi indywidualne są formą płatną. Każdy z zawodników i ich rodziców mogą zgłosić się do Koordynatora Michała Madeńskiego 535 495 273 w celu zapisania się na taki trening. Trening ten charakteryzuje fakt, że rodzic z zawodnikiem mogą wybrać dowolnego trenera z Akademii i to właśnie z nim przeprowadzić dodatkowy trening. Oczywiście trener prowadzący jest informowany o tym i rozmawia na temat danego zawodnika z trenerem, który będzie prowadził zajęcia dodatkowe. Np. Zawodnik z grupy 2001 może wybrać trenera z grupy 2008 i z nim mieć dodatkowy trening. Trening trwa 60 min, może być do zupełnie indywidualny trening. Maksymalnie 3 zawodników.