Dobra I połowa

Nasz kolejny mecz w lidze, tym razem rewanż z drużyna Victorii Zerzeń.
Mecz rozpoczęliśmy w dobrym stylu, nie dopuszczając przeciwników do groźniejszych sytuacji, w zasadzie większość pierwszej połowy była pod naszą kontrolą. Utrzymywaliśmy się przy piłce, wymieniając podania, rozciągając ustawienie przeciwników i wykorzystując to dobrymi podaniami. W niektórych elementach brakuje jeszcze zrozumienia czy spokoju, bądź też po prostu jeszcze więcej czasu poświęconego na treningach.
I połowę wygrywamy gładko 3:0.
Drugą połowę zaczynamy podobnie, lecz z upływem czasu i z ilością przeprowadzonych zmian ta gra nie wyglądała już najlepiej. Dużo chaosu, mało pomysłów i naprawdę mało konkretów. Na pocieszenie mamy bramkę po ładnej szybkiej akcji, my też niestety tracimy po nieporozumieniu.
Brawo za zwycięstwo, za pewne zwycięstwo. Mogło by być okazalsze i w lepszym stylu gdyby II połowa była równie dobra co pierwsza. Zostały nam 2 mecze do końca, chcemy w nich zagrać jak najlepiej !.
Bramki Mateusz, Kacper, Bartek i Hugo