Dobre rozpoczęcie !

W miniony weekend rozpoczęliśmy nasz kolejny sezon, przeciwnikiem był zespół Jedności Żabieniec.
Mecz rozpoczoł się, od bardzo dobrej gry naszego zespołu zarówno pod względem piłkarskim jak i taktycznym. W I połowie brakowało jedynie goli, szkoda bo mieliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji, które powinniśmy zamienić na bramki i do przerwy powinno już być 2-3 do zera, ponieważ goście nie zagrozili poważnie naszej bramce.
Druga połowa zdecydowanie lepsza jeśli chodzi o zdobycze bramkowe, zdobywamy 3 i zasłużenie wygrywamy mecz. Goście stworzyli jedną groźną sytuację, z której nasz bramkarz jak i obrona wyszła obronna ręką.
Wynik, gra i postawa chłopców to efekt ciężkiej pracy jaka została wykonana na obozie, w cały, sierpniu i przed samą ligą na obozie szkoleniowym na Słowacji. Cięzka praca daje efekty, pamiętajmy że to dopiero początek !