Koniec ligi, ostatecznie zajmujemy 2 miejsce !!

W ostatnim już meczu jesieni zagraliśmy mecz rewanżowy z Sabio Miętne. W związku z niewielką różnicą punktową pomiędzy dwoma zespołami , ten mecz był o 1 miejsce w grupie. Oczywiście wiedzieliśmy, że drużyna z Mietnego jest dobrym zespołem, stawiającym zdecydowanie na GRĘ w piłkę. Mimo to szukaliśmy swoich szansy. Mecz z przewagą Sabio, ale my dobrzę się ustawialiśmy, przerywaliśmy akcję i wychodziliśmy z groźnymi kontrami, po jednej z nich przy stanie 0:0 trafiliśmy w słupek. Szkoda sytuacji, w której mogliśmy objąć prowadzenie. Pierwsza połowa kończy się bramką dla gości, po złym ustawieniu naszej obrony, zdecydowanie za łatwo tracimy tą bramkę. Druga połowa już bardziej wyrównana, szukaliśmy swoich szans, niestety nie udało się zdobyć bramki. Za to przeciwnik strzela drugą i kontroluje mecz do końca.
Ostatecznie przegrywamy to spotkanie i zajmujemy drugie miejsce w grupie.