Na obozie cięzko pracujemy

Dni zaczynamy rozruchami dzielącymi się na koordynację czy kilku minutowe biegi, sniadanie, chwila odpoczynku, a
następnie trening poranny. Pogoda dopisuje, dodatkowo mamy świetne warunki treningowe. Wszędzie najdalej kilka minut.
Przynajmniej raz dziennie jesteśmy na boisku pełnowymiarowym ze sztuczną nawierzchnią. Dodatkowo hala, sala akrobatyczna i kryta bieżnia lekkoatletyczna.

W środę graliśmy sparing z Zawiszą Bydgoszcz, przeciwnik bardzo wymagający, dzieci chodzą wspólnie do JEDNEJ klasy już w 5 klasie szkoły podstawowej, trenują 5 razy w tygodniu, dodatkowo mają świetne wyniki w nauce. Musimy brać przykład i poświecać się coraz bardziej.
Ale co do meczu..

Przegraliśmy 1:4, mecz podzielony był na 3 połowy po 25 minut,w zasadzie w z nich w pełni pod dyktando gospodarzy, jedna część należała do nas. Przeciwnik grał bardzo agresywnie, to w dużej mierze utrudniało nam rozgrywanie piłki od tyłu. Szwankowało też w kluczowych sytuacjach zrozumienie i wykończenie akcji bramkowych.

Mecz nie był najlepszy w naszym wykonaniu, ale graliśmy w innym ustawieniu, mieliśmy inne zadania do zrealizowania. Spokojnie możemy patrzeć w przyszlość z optymizmem, oby równie z taką częstotliwością i zaangażowaniem chłopaków w nadchodzących treningach już u nas na miejscu.