Niestety przegrana

W drugiej kolejce przyszlo nam grac z drużyną Sabio Miętne.
Od początku spotkania drużyna gości miała przewagę w posiadaniu piłki i ogolną przewagę w meczu. Nam całkiem dobrze wychodziła defensywna gra do momentu straty pierwszej bramki, pod koniec pierwszej połowy straciliśmy ją, dalej chcą nawiązać kontakt, traciliśmy kolejne.. Czasami trzeba dostosować się do przeciwnika i do konkretnego spotkania, znaleźć sposób na grę. Nasza drużyna poza krótkimi fragmentami, tego pomysłu nie miała. Wszyscy się starali, ale to za mało. Musimy włożyć w mecz więcej umiejętności, szczególnie tych podstawowych. Przyjęcia piłki, wyjścia na pozycje. Brakowało tego, a gra bez piłki jest zdecydowanie ważniejsza niż z nią.
Już nie możemy się doczekać kolejnego meczu i zrehabilitowania się. Wiemy, że potrafimy zrobić to lepiej i z pewnością tak będzie !