Pewne zwycięstwo

W minioną sobotę rywalizowaliśmy z zespołem Victorii, była to już 3 kolejka gier.
Z drużyną Victorii graliśmy już sparing kilka tygodni wcześniej, chociażby z tego punktu widzenia mecz ten był dla nas troche ważniejszy. Chęć zdecydowanie lepszego zaprezentowania się, a w efekcie umocnienia się w ligowej tabeli.
Cała pierwsza połowa była bardzo dobra, tempo i intensywność w jakiej graliśmy była świetna. Wiele pomysłów na grę, po stracie natychmiastowy doskok do przeciwnika. w efekcie 3:0 dla nas i praktycznie zero zagrożenia. Nie wynikało to z braku umiejętności naszych przeciwników, a z intensywności naszej gry.

Druga połowa, zaczyna się podobnie jednak ta część spotkania to lekki minus za niewykorzystane sytuacje. W trakcie drugiej połowy dokonujemy kilku zmian i roszad na boisku celem sprawdzenia nowych ustawień. Gospodarze strzelają bramkę na 3:1, za chwile koniec spotkania.