Relacja prosto z Obozu !

Nie tak dawno ruszaliśmy w podróż do Niechorza, a dzisiaj mamy już czwartek i praktycznie półmetek obozu.
Trenujemy 2 razy dziennie, 3 trening to porannych rozruch. Warto podkreślić, że warunki w jakich chłopcy podnoszą swoje umiejętności są świetne. Jedno bardzo dobre boisko ze sztuczną murawą, a drugie świetne naturalne boisko - sami chłopcy są pod olbrzymim wrażeniem, w zasadzie żaden z nich nie trenował jeszcze na lepszej murawie niż ta w Niechorzu. A to wszytsko po to by stworzyć im jak najlepsze warunki. A nasza Akademia ma nie być byle jaka, a stanowić wzór i być na wysokim poziomie.

Dzisiaj po południu jeden sparing, a jutro kolejny. Jutro również planujemy wycieczkę na latarnie morską !

Oczywiście codzienne kąpiele w morzu i lody to codzienność w naszym harmonogramie !