Turniej Delta Cup

Rozgrywki ligowe zakończone, teraz przyszedł czas na rywalizację w sparingach i turniejach, które dostarczą nam niezapomnianych wrażeń, ale co najważniejsze pomogą nam podwyższać własne umiejętności.
8 listopada rozegraliśmy nasz pierwszy turniej, szerszą relację wraz ze zdjęciami można zobaczyć na stronie organizatora turnieju, czyli Delty Warszawa.
Turniej zakończyliśmy z jednym zwycięstwem na koncie, co nie oznacza ze w pozostałych 4 meczach graliśmy źle.
Oczywiście w każdym meczu popełnialiśmy zbyt dużo błędów indywidualnych czego konsekwencją były tracone gole.
Na plus przede wszystkim dobre momenty w naszej grze, musimy się jednak postarać aby nasza dobra gra była prowadzona przez dłuższy czas, a nie tylko przez pewien fragment spotkania.