Turniej KS Konstancin "Laskol Cup"

W sobotę 14.02.2015 nasz Klub organizował turniej piłkarski dla chłopców z rocznika 2004.
Chłopcy z naszego Klubu zostali podzieleni na dwie drużyny. Niewiele by brakowało aby w 1 kolejce meczów grupowych obydwa nasze zespoły zanotowały zwycięstwa. Jedna z drużyn wygrała ze Spartą Jazgarzew 3:0, natomiast kolejny nasz zespół przegrał z KS Raszyn 2:1, wygrywając na minutę przed końcem 0:1. Wielki pech, który zadecydował o dalszych losach drużyn.
W efekcie jedna z naszych drużyn wyszła z grupy i ostatecznie zakończyła turniej na pechowym 4 miejscu. Niewiele zabrakło, miejmy nadzieję, że następnym razem będzie lepiej !
Zaś drużyna KS Konstancin grająca w drugiej grupie zajęła ostatecznie ostatnie miejsce.
Podsumowując, turniej stał na wysokim poziomie, chłopcy i dziewczyny uczestniczący w turnieju niejednokrotnie pokazywali swoje wysokie umiejętności.
Co do naszych drużyn to ze zmiennym szczęściem również i ich występ trzeba zaliczyć do udanych poza paroma incydentami, które miejsca mieć nie mogą.
Warto również wyróżnić naszego bramkarza Krzyśka Kijo. Krzysiek został wybrany najlepszym bramkarzem w całym turnieju. Krzysiek jeszcze pół roku temu grał w ataku, a teraz zbiera owoce ciężkiej pracy, którą wykonuje niemal codziennie. Dobry przykład na podnoszenie swoich umiejętności. Gratulacje !

KS I Konstancin - 4 miejsce : Kijo, Ambrozik, Gącikowski, Borkowski, Demirseren, Traczyk, Szewczyk, Benegda, Kwiatkowski

KS II Konstancin - 8 miejsce : Laskowski, Kowalczyk, Sak, Kinel, Balcerzak, Szczepaniak, Linard, Lech, Karaluch, Wasążnik

1. Unia Boryszew
2. Legion Warszawa