Wygrana na początek

W 1 kolejce graliśmy na wyjeździe WAP, mecz rozpoczeliśmy od szybko strzelonych dwóch bramek, dzięki zdobyczy bramkowej opadł stres, chlopcy poczuli się pewniej, ale wdała się również dekoncentracja, która spowodowała stratę bramki. Zdecydowanie za łatwo ją straciliśmy, na połowie przeciwnika przechwycone podanie no i efekt 2:1. Druga połowa podobna do pierwszej, my częściej byliśmy przy piłce, częściej stwarzaliśmy sobie sytuacje do zdobycia bramki. W efekcie podwyższyliśmy prowadzenie na 3:1, ale po kilku minutach przeciwnik odpowiedział bardzo ładną bramką i znowu tylko jedna bramka różnicy. Utrzymaliśmy prowadzenie do końca spotkania bez większych nerwów i okazji przeciwnika do wyrównania. Z pewnością nie musielibyśmy sie martwić o końcowy wynik, gdybyśmy wykorzystali sytuacje bramkowe, które stworzyliśmy.
Bramki : Franek, Kacper i Hugo.
W naszej drużynie było kilku debiutantów, gratulujemy występu :)
Widzimy, że w naszej grze jest duży potencjał, dużo do wykorzystania ! Ciężką i sumienną pracą całego zespołu z pewnością będziemy wykorzystywać coraz więcej naszego potencjału !