Zwycięstwo na koniec rozgrywek !

Nasze Święto Niepodległości od rana podporządkowane było piłce, ze względu na ostatni ligowy mecz z Góra Kalwarią.
Z racji wcześniejszej przegranej z Góra na własnym boisku tym razem chcieliśmy się zrewanżować za nieudany występ i odnieść zwycięstwo, a co za tym idzie podtrzymać naszą zwycięską passę.
Od samego początku widać było, że nie będzie to łatwy mecz dla obu drużyn, pogoda ostatnimi czasy nas nie rozpieszcza, a boiska mimo starań czasami nie są najlepiej przygotowane, dzisiejszego dnia było momentami grząsko.
Pierwsze minuty to przewaga gospodarzy, którzy próbowali różnymi sposobami przebijać się przez naszą obronę - bezskutecznie, im dłużej trwała 1 połowa tym większą kontrolę mieliśmy nad spotkaniem. Co ważne nie potrzebowaliśmy wielu sytuacji do zdobycia bramek, wystarczyły 3 sytuacje by zdobyć 2 bramki i uzyskac pewną przewagę i kontrolować spotkanie. Jednak w końcowej fazie 1 połowy dryżyna gospodarzy wyszła z groźną kontrą, złe ustawienie i niezdecydowanie w naszych szeregach spowodowało, że zdobyli bramkę na 1:2.

O ile można powiedzieć, że pierwsza połowa to nasza przewaga w grze, to o drugiej możemy zdecydowanie powiedzieć, że wyrównana i zacięta, obie drużyny miały swoje sytuacje, my w każdym momencie staraliśmy się dłuższymi momentami kontrolować mecz i utrzymywać się przy piłce by móc samemu decydować o losach spotkania, a nie tylko oddalać piłkę od naszego pola karnego. Unikneliśmy błędów i nasze 5 zwycięstwo z rzędu stało się faktem.
Dobra postawa całej drużyny, która z wielki zaangażowaniem walczyła do końca.
Miejmy nadzieje, że to dobrego początki, a umiejętności, świadomość, upór i determinacja będą z tygodnia na tydzień wzrastały tak aby każdy z nas stawał się lepszym zawodnikiem, trenerem, ale również człowiekiem :)