Zwycięstwo na wyjeździe

W kolejnym spotkaniu ligowym mierzyliśmy się z Orlętami Mroków, w pierwszym spotkaniu mieliśmy z tą drużyną problemy ponieważ popełnialiśmy zbyt dużo błędów.
Podczas tego spotkania staraliśmy się grać zedecydowanie i minimalizować ryzyko popełnienia blędów - szczególnie tych prostych.
Pierwsza połowa to nasza przewaga, staraliśmy się cierpliwie szukac dokładnych zagrań i tych, które pomogą zespołowi. Efektem było kilka sytuacji, niestety żadnej nie zamieniliśy na bramkę. Przeciwnik również miał dobrą okazję do zdobycia bramki, ale dobrze interweniował nasz bramkarz.
Druga połowa zdecydowanie lepsza, graliśmy szybciej piłką, szukaliśmy gry w przewadze, a to zdecydowanie ułatwiało nam gre, co owocowało wieloma sytuacjami. Zdobywamy kolejno 4 bramki przy czym nie tracimy żadnej, to równie ważne.
Przed nami ostatni już mecz w lidze, w zasadzie o pozycję lidera. Pamietajmy jednak, że najpierw liczy się nasza gra, podejście do treningów i zaangażowanie. Dopiero po meczu spójrzmy na tabelę.

Bramki Bartek x2, przy jednej as. Kacper, Janek as. Bartek, Mati as. Kuba