Zwycięstwo w zmniejszonym składzie

W minioną sobotę kończyliśmy pierwszy etap naszej ligi, za tydzień rewanże a wiec czas i na podsumowanie.
Mecz z Amurem Wilga wygraliśmy 2:0.
Już tydzień wcześniej wiedzieliśmy, że nie będzie naszych 4 zawodników, dlatego też spokojnie mogliśmy wdrożyć pewne zmiany przed tym meczem, a sami zawodnicy wiedzieli jak mają wykonywać zalecane założenia.
W zasadzie cały mecz kontrolowaliśmy, mimo wyniku 2:0 nie pozwoliliśmy przeciwnikom nawet przez chwile pomyśleć o tym, że mogą coś w tym meczu ugrać.
Cały czas chcemy poprawiać naszą grę, widać ogromne zaangażowanie na treningach jak i meczach. Pamietajmy, że to jedynie składowa sukcesu !
Bramki. Po uderzeniu Mateusza, obrońca gości zmienił tor lotu piłki, Bartek as. Franek

Podsumowując 5 ostatnich spotkań ligowych. 4 zwycięstwa i porażka.
Chłopcy są coraz starsi, coraz więcej rozumieją i coraz szybciej uczą się wdrażanych i wymaganych zagrań czy zagadnień taktycznych. Świadomość chłopców jest bardzo ważna, istotna jest również rodziców którzy przywożą dzieci na wszystkie treningi. Tylko ciężką, sumienną i co ważne systematyczną pracą są w stanie podnosić swój poziom. Staramy się aby druzyny podnosiły swój poziom, nie wszystko jednak "zadziała natychmiast" dlatego potrzebna jest cierpliwość i upór w dążeniu do celu.  Zabawa i radość będą, ale po dobrze wykonanym ćwiczeniu czy zrozumieniu pewnego schematu.