PODSUMOWANIE

W minioną niedzielę zakończyliśmy już rozgrywki ligowe, tak więc czas na krótkie podsumowanie wiosny i całego półrocza.

Całą zimę spędziliśmy na halach i boiskach ze sztuczną trawną grając wiele turniejów, w zasadzie od samego początku mielismy określony cel, wzrost świadomość chłopców i wiara we własne umiejętności. Realizowaliśmy to poprzez wiele zabiegów, które miały nam w tym pomóc. Już teraz możemy powiedzieć ze się udało.
Ciężka praca i solidność, która została wykonywana na każdym treningu w zasadzie od początku nowego roku, duża liczba chłopców na obozie, konsekwencja i realizacja naszych planów przyniosła efekty w postaci dobrej i równiej rundy.
Oczywiście wcześniejsze przejście z 7 na 9 było dużym wyzwaniem, przede wszystkim taktycznym, cała drużyna ma jeszcze dużo do zrobienia na tym polu, ale z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej. Nawet nie zauważymy, a za chwile chłopcy będą grali po 11.
Same rozgrywki ligowe były dla nas ważne nie o tyle pod względem wygranych czy porażek, a przejmowania inicjatywy, kontroli spotkania, realizacji zadań czy najważniejsze logicznego myślenia. Czasami w gorszym, a czasami świetnym stylu kończyliśmy spotkania, wahania poziomu będą jeszcze długo, ale najważniejsze jest to, że drużyna, chłopcy się rozwijają i cały czas się doskonalimy, nie stoimy w miejscu.
Drużyna, zaczęła być drużyną, wiele treningów, wyjazdów i spotkań umacniają więź i integrują drużynę.

Za tydzień chłopcy rozpoczynają krótkie urlopy od piłki, po czym na przełomie lipca i sierpnia jedziemy na obóz do Niechorza, już teraz z nastawieniem na ciężką pracę.
Niedługo też zostanie wytypowana grupa chłopców, którzy pojada na Słowację zmagać się ze swoimi równieśnikami, na trenigach i meczach.

Gratulacje dla chłopców , dziękujemy również rodzicom !