Zwyciestwo w ostatnim spotkaniu

Na ostatni mecz tego sezonu przypadł nam Amur Wilga, od samego początku chcieliśmy się dobrze zaprezentować w ostatnim meczu. Sam początek wyglądał obiecująco, dużo wymian aczkolwiek czasami zupełnie niepotrzebnie kombinujemy i utrudniamy sobie grę.
Ostatni mecz zagraliśmy w nieco zmienionym składzie, nie wpłynęło to na ogólną jakość zespołu, każdy się starał i chciał udowodnić swoją przydatność do drużyny. Efektem tego były szybko zdobyde 2 bramki, niestety po 2 bramkach nastąpiło rozluźnienie i zamiast zdobywać kolejne bramki, daliśmy na to szanse przeciwnikom. Druga połowa podobna do pierwszej, zdobywamy dosyć szybko bramkę na 3:0, było jeszcze kilka świetnych sytuacji, jednak nieporadność wzięła górę.
Pod koniec spotkania gospodarze strzelają bramkę honorową.

Bramki, Janek, Mati, Kuba.