Wyjazd Szkoleniowy

Mimo, że lipiec i sierpień to czas wakacyjny to dla nas i chlopców jest to bardzo intesywny czas. Czas nauki, cięzkiej pracy ale i przyjemności na wyjazdach i zgrupowaniach.
Na przełomie lipca i sierpnia będziemy gościć przez 10 dni w Niechorzu, następnie pod koniec sierpnia od 25 do 29 sierpnia jedziemy na Słowację, mierzyć się z naszymi rówieśnikami.

Wyjazd Szkoleniowy Słowacja - Miasto Bardejov.
Wbrew pozorom taki krótki wyjazd pokaże nam w jakim miejscu jestesmy, chłopcy się jeszcze bardziej zintegrują, a my ich jeszcze lepiej poznamy. Wszystko to po to by być jeszcze lepszym, a gdy jest lepsza atmosfera wszystko jest łatwiejsze.
Dodatkowo chłopcy będą rozwijali się piłkarsko grając i trenując z bardzo dobrymi zawodnikami ze Słowacji.
Poznają nową kulturę, poszerzą swój światopogląd i przede wszystkim zbiorą masę pozytywnych wspomnień, zwiedzając piękne stadiony, piękne miasta i rozgrywając mecze.
Będziemy pod obserwacją bardzo dobrej Słowackiej akademii piłkarskiej, bazy i stadionu może pozazdrościć jeszcze wiele Polskich klubów, jedziemy w dobre miejsce.
Już nie możemy się doczekać lipca i sierpnia.