Zwycięzyła drużyna !

Nastąpił czas rewanżów, my zaczynamy ze Stowarzyszeniem WAP.
Mecz od początku z naszą lekką przewagą, kilka ładnie skonstruowanych akcji, brakuje jedynie wykończenia, albo dokładnego ostatniego podania. Często też byliśmy na pozycji spalonej.
Druga połowa zaczeła się od straty bramki po stałym fragmencie, uderzenie głową i przegrywamy. Szkoda bo  już dawno powinniśmy mieć ten mecz roztrzygnięty. Wiedzieliśmy, że w tym meczu jestesmy lepszą drużyna i mimo wyniku 0:1 chłopcy wiedzieli, że są w stanie to wygrać. W efekcie zdobywamy 3 bramki po składnych akcjach, przyłożyliśmy się do wykończenia akcji i było zdecydowanie lepiej. Gdy mecz zbliżał się do końca, dajemy przeciwnkowi szanse.. strzelając samobója bo złym ustawieniu się jednego z obrońców. Nie możemy tak tracic bramek, mecz powiniśmy wygrać 3 lub 4 do zera, a tak do końca musimy drżeć o wynik.
Z jednej strony kilku chłopców pokazało się z dobrej strony, momentami konstruowaliśmy przemyślane akcje, intesywność i agresywność była dobra, ale cały czas jest za dużo błędów indywidualnych, które nie powinny się zdarzać.
Cieszy fakt, że potrafimy z negatynego wyniku wyciągnąć zwycięstwo i nie poddajemy się, to jest bardzo ważne, ale dużo pracy przed nami. Już w sobotę bardzo ważny dla nas mecz z Sabio, pokaże gdzie jesteśmy !

Bramki, Kuba, Mati i Kacper